Latest

BRATECH PROJECTOR ΒΑΣΗ PRB-1
PicoKom ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ Easy-F AGC 20dB 105dBuV VHF/UHF 2out LTE

PicoKom ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ Easy-F AGC 20dB 105dBuV VHF/UHF 2out LTE

Τεχνικά χαρακτηριστικά:Είναι σχεδιασμένος για ενίσχυση VHF/UHF, με αποκοπή των συχνοτήτων 4G-LTE κα..

35.00€

PROJECTOR S334E OPTOMA

PROJECTOR S334E OPTOMA

Εγγύηση 3 έτη Χρώμα Μαύρο Τύπος Προβολέα Business - Education Τεχνολογία DLP ..

339.00€

SILICON POWER μνήμη RAM 8GB DDR3, 1600MHz PC3-12800, 1.5V

SILICON POWER μνήμη RAM 8GB DDR3, 1600MHz PC3-12800, 1.5V

SILICON POWER μνήμη RAM 8GB DDR3, 1600MHz PC3-12800, 1.5VΤεχνικά χαρακτηριστικά:Capacity: 8GBChip De..

45.00€

GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1600D3V64L11, 8GB, 1600MHz PC3-12800, CL11

GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1600D3V64L11, 8GB, 1600MHz PC3-12800, CL11

    GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1600D3V64L11, 8GB, 1600MHz PC3-12800, CL11Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΜέγεθ..

45.00€

GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1333D364L9S-4G, 4GB, 1333MHz, PC3-10600, CL9

GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1333D364L9S-4G, 4GB, 1333MHz, PC3-10600, CL9

   GOODRAM Μνήμη DDR3 UDIMM GR1333D364L9S-4G, 4GB, 1333MHz, PC3-10600, CL9Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΜέγε..

29.90€

HP Probook 650 G2 i5-6300U/8GB/256GB SSD/DVDRW

HP Probook 650 G2 i5-6300U/8GB/256GB SSD/DVDRW

Monitor: 15.6Resolution: 1366 x768 HDCPU: Intel® Core™ i5-6300U 2.4 GHz (3m)Memory: 8GB DDR4HDD: 256..

694.40€

HP Elitebook 1040 G3 i5-6200U/8GB/256GB SSD M.2 REF

HP Elitebook 1040 G3 i5-6200U/8GB/256GB SSD M.2 REF

Monitor: 14.0Resolution: 1900 x 1080 FHDCPU: Intel® Core™ i5-6200U 2.3 GHz (3m)Memory: 8GB DDR4HDD: ..

650.00€

Acer Switch A12 i3-6100U/4GB/128GB SSD

Acer Switch A12 i3-6100U/4GB/128GB SSD

Monitor: 12.0Resolution: 2160 x 1440 QHDCPU: Intel® Core™ i3-6100u 2.3 GHz (3m)Memory: 4GB DDR3HDD: ..

496.00€

HP Laptop 840 G3, i5-6200U, 16GB, ssd128, , 14

HP Laptop 840 G3, i5-6200U, 16GB, ssd128, , 14", Cam, REF

Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΕπεξεργαστής: Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz)Μνήμη ..

682.00€

DELL Laptop E7470, i5-6300U, 8GB, 256GB SSD, 14

DELL Laptop E7470, i5-6300U, 8GB, 256GB SSD, 14", Cam, REF FQ

Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Επεξεργαστής: Intel® Core™ i5-6300U Processor (3M Cache, up to 3.00 GHz)Μνήμη..

644.80€

LG MONITOR 29WL500-B

LG MONITOR 29WL500-B

Χαρακτηριστικά              Display: 29" Ultra Wide (21:9), IPS, LED Color TFT, 16.7M Colors, A..

230.00€

Logitech B170 Wireless Laser RF Mouse black

Logitech B170 Wireless Laser RF Mouse black

       Με το Logitech B170 Wireless Mouse, έχεις την άνεση της ασύρματης τεχνολογίας και απολαμβάνε..

12.90€

Ασύρματο ποντίκι HP X4500 (μεταλλικό μαύρο)

Ασύρματο ποντίκι HP X4500 (μεταλλικό μαύρο)

Το ασύρματο ποντίκι HP X4500 σας κερδίζει στη στιγμή. Η μοντέρνα σχεδίασή του αποπνέει κομψή αθλητ..

25.90€

OKI C532dn Color Laser Printer

OKI C532dn Color Laser Printer

Ταχύτητα εκτύπωσης 30ppm έγχρωμες, 30ppm μονόχρωμες. Εκτύπωση διπλής όψης. Ανάλυση 1200x1200dpi. Επ..

169.00€

Call of Duty: Black Ops Cold War PS4

Call of Duty: Black Ops Cold War PS4

Η εμβληματική σειρά Black Ops επιστρέφει με το Call of Duty: Black Ops Cold War, την άμεση συνέχεια..

75.00€

DELL Laptop Inspiron 5491 2in1 14.0 FHD IPS Touch/i3-10110U/4GB/256GB SSD/UHD Graphics/Win 10 Pro/1Y PRM/Platinum Silver

DELL Laptop Inspiron 5491 2in1 14.0 FHD IPS Touch/i3-10110U/4GB/256GB SSD/UHD Graphics/Win 10 Pro/1Y PRM/Platinum Silver

  Κατασκευαστής DELL                             ..

954.80€

 LC/LC Duplex Fiber Optic Adapter Multimode Aqua OM3

LC/LC Duplex Fiber Optic Adapter Multimode Aqua OM3

Fiber Adapter LC Duplex Multi Mode - Plastic housing with flange - With ceramic sleeve - Color: Aqu..

5.50€

LC Fiber Pigtail Set Colored 12x OM3 50/125μ Turquise connector 2m Logilink

LC Fiber Pigtail Set Colored 12x OM3 50/125μ Turquise connector 2m Logilink

  12 Pigtails with LC-Connector, 50/125μ, 2 m - Easy strip type till 1m - With colored 900µ fiber: r..

39.90€

Splice cassette incl. 2x12 splice holder and cover Logilink

Splice cassette incl. 2x12 splice holder and cover Logilink

 Splice cassette for 2 x 12 splice holders - Solid plastic housing - Includes tray, lid and 2 pcs of..

5.00€

Cable drill with adhesive socket natural 10 pieces

Cable drill with adhesive socket natural 10 pieces

  Περιγραφή These cable drills by Delock enable a clear and orderly sorting of exposed cables. Εύκο..

3.50€

Dust cover for LC Duplex
Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, 19

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, 19" including front plate

1U height, for mounting in 19" rack - front panel for 24 SC simplex or 24 LC duplex ports - design..

39.90€

ΣΥΜΒΑΤΑ HP CF 244XL

ΣΥΜΒΑΤΑ HP CF 244XL

Μοντέλα συσκευώνHp Laser jet Pro M15a, mfp M28a, mfp M28w..

25.00€

MyMedia - MyUSB Drive 64GB (by Verbatim)

MyMedia - MyUSB Drive 64GB (by Verbatim)

MyMedia MyUSB Drive με την εγγύηση της Verbatim. Οικονομικά προσιτό USB stick (USB 2.0) για να έχετ..

12.00€

MyMedia - MyUSB Drive 16GB (by Verbatim)

MyMedia - MyUSB Drive 16GB (by Verbatim)

MyMedia MyUSB Drive με την εγγύηση της Verbatim. Οικονομικά προσιτό USB stick (USB 2.0) για να έχετ..

7.00€

MyMedia - MyUSB Drive 8GB (by Verbatim)

MyMedia - MyUSB Drive 8GB (by Verbatim)

MyMedia MyUSB Drive με την εγγύηση της Verbatim. Οικονομικά προσιτό USB stick (USB 2.0) για να έχετ..

5.00€

MyMedia - MyUSB Drive 32GB (by Verbatim)

MyMedia - MyUSB Drive 32GB (by Verbatim)

MyMedia MyUSB Drive με την εγγύηση της Verbatim. Οικονομικά προσιτό USB stick (USB 2.0) για να έχετ..

9.90€

HANDS FREE STEREO SAMSUNG EHS61ASFBE S5300 3.5mm jack BLACK BULK OR

HANDS FREE STEREO SAMSUNG EHS61ASFBE S5300 3.5mm jack BLACK BULK OR

nterface B Jack 3.5mm (For Iphone) Εταιρεία Sam..

7.50€

YAMAHA EZ-220 Αρμόνιο

YAMAHA EZ-220 Αρμόνιο

Τύπος Κλαβιέ: Organ Style Αριθμός Πλήκτρων: 61 ..

219.00€

CORSAIR RAM DIMM XMS4 16GB CMK16GX4M1Z3600C18

CORSAIR RAM DIMM XMS4 16GB CMK16GX4M1Z3600C18

  Χαρακτηριστικά Memory Series: VENGEANCE LPX Memory Size: 16..

96.90€

WHITE SHARK GAME PAD FOR PS4 ARMAGEDDON

WHITE SHARK GAME PAD FOR PS4 ARMAGEDDON

WHITE SHARK GAME PAD FOR PS4 ARMAGEDDON Διαστάσεις: 160x115x58mm Βάρος: 320g Έκδοση BT: 2.1 + ..

39.90€

SONIC GEAR AIRBASS SOUND BAR AND SUBWOOFER BT5500

SONIC GEAR AIRBASS SOUND BAR AND SUBWOOFER BT5500

SONIC GEAR AIRBASS SOUND BAR AND SUBWOOFER Bluetooth 5 + EDR Βαριά μπάσα TF CARD + USB Αναπαρα..

99.00€

SILICON POWER Μνήμη DDR4 SODimm SP004GBSFU266N02, 4GB, 2666MHz, CL19

SILICON POWER Μνήμη DDR4 SODimm SP004GBSFU266N02, 4GB, 2666MHz, CL19

SILICON POWER Μνήμη DDR4 SODimm SP004GBSFU266N02, 4GB, 2666MHz, CL19..

29.90€

HP T6L95AE BGX 903 YELLOW
Canon Pixma TS3350

Canon Pixma TS3350

Εγγύηση ..

74.90€

Πολυμηχάνημα HP DeskJet Ink Advantage 2320 All-in-One White

Πολυμηχάνημα HP DeskJet Ink Advantage 2320 All-in-One White

Ασύρματη Σύνδεση  ΌχιΣυσκευασία:Καλώδιο USB ΌχιΣειρά Ink AdvantageΚατασκευαστής Hewlett PackardΜέγεθ..

57.00€

HP DeskJet 2720 Πολυμηχάνημα All-in-One

HP DeskJet 2720 Πολυμηχάνημα All-in-One

Εκτύπωση διπλής όψης Χειροκίνητη ..

59.90€

Καλώδιο δικτύου CAT 6, S/FTP patchcable, 15.0m, σε γκρι χρώμα.

Καλώδιο δικτύου CAT 6, S/FTP patchcable, 15.0m, σε γκρι χρώμα.

Καλώδιο δικτύου CAT 6, S/FTP patchcable, 15.0m, σε γκρι χρώμα. - Σύνδεση 1: RJ45 αρσ. (8P8C) - Σύνδ..

9.90€